Strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej Akceptuję

Wydział Konstrukcji Stalowych Kraków

Sekretariat
+48 12 370 23 21
FAX: +48 12 266 28 44
office@stpelbud.com.pl

Wydział Powłok Antykorozyjnych

Sekretariat
+48 32 295 55 44
FAX: +48 32 295 55 90
office@stpelbud.com.pl


Dział Marketingu i Handlu

Karolina Kulig-Karcz – Kierownik Działu
+48 12 370 23 16
+48 668 450 377
karolina.kulig@stpelbud.com.pl

Iwona Skirlińska – Z-ca kierownika Działu
+48 12 370 23 23
+48 662 110 292
iwona.skirlinska@stpelbud.com.pl

Jacek Grych
+48 12 370 23 19
+48 662 110 278
jacek.grych@stpelbud.com.pl

Rafał Rzemieniec
+48 / 12 370 23 49
+48 / 728 914 766
rafal.rzemieniec@stpelbud.com.pl


Dział Logistyki i Zaopatrzenia

Dariusz Maj – Kierownik Działu
+48 12 370 23 04
dariusz.maj@stpelbud.com.pl

Marzena Synowiec – Z-ca kierownika Działu
+48 12 370 23 04
marzena.synowiec@stpelbud.com.pl


Kierownik Wydziału Konstrukcji Stalowych

Zygmunt Zaremba
+48 12 370 23 71
+48 728 913 692
zygmunt.zaremba@stpelbud.com.pl


Kierownik Wydziału Powłok Antykorozyjnych

Mariusz Wójcik
+48 12 370 23 45
+48 600 211 277
mariusz.wojcik@stpelbud.com.pl


Marketing Wydziału Powłok Antykorozyjnych

Maciej Niećko
+48 32 295 57 99
+48 600 470 924
  maciej.niecko@stpelbud.com.pl

Katarzyna Karpa
+48 32 295 55 13
+48 668 213 615
katarzyna.karpa@stpelbud.com.pl


Księgowość

Bożena Pietrzyk – Główna Księgowa
+48 12 370 23 94
bozena.pietrzyk@stpelbud.com.pl

Grażyna Mysza – Zastępca Głównej Księgowej
+48 12 370 23 31
grazyna.mysza@stpelbud.com.pl

Wioletta Gorczowska – Płatności
 +48 12 370 23 34
 wioletta.gorczowska@stpelbud.com.pl


Kierownik Działu Spraw Osobowych

Beata Majdzik
+48 12 370 23 44
+48 728 521 201
beata.majdzik@stpelbud.com.pl


Konstrukcje wytwarzane przez zakład produkcyjny w Krakowie przejdź
Usługi świadczone przez zakłady w Bukownie przejdź